"May the Force Be With You"

Edward Furlong powróci w Terminatorze 4? 0

Przygotowania do realizacji czwartej części Terminatora zaczynają nabierać tempa. Prawdopodobnie Edward Furlong, który swoją karierę rozpoczął występem w Terminatorze 2, powróci.

Pojawiły się pogłoski jakoby Edward Furlong miał powrócić jako John Connor w Terminatorze 4. Furlong grał tą postać w Terminatorze 2: Dzień sądu (na zdjęciu obok). W trzeciej części filmu w postać Johna Connora wcielił się Nick Stahl, ale on, co potwierdzają producenci, roli tej już nie powtórzy.

Prawa do kręcenia filmów o Terminatorze przejęła firma The Halcyon Company.

Słynny 'Terminator' – Arnold Schwarzenegger, nie zagra głównej postaci, ale ma się pojawić na kilka minut. Aktualnie poszukiwany jest aktor, który miałby się wcielić w tą legendarną już postać i kontynuować ją, gdyż planowana jest nowa trylogia.

Scenariusz do czwartego Terminatora napisali: John Brancato i Michael Ferris, którzy są autorami fabuły Buntu maszyn (Terminator 3). Nie wiadomo jeszcze czy scenariusz ten będzie przerabiany czy zostanie zaakceptowany w aktualnej formie.

Premiera nowej części Terminatora zapowiadana jest na rok 2009.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Nick Stahl zupełnie nie pasował do roli, zagrał jakieś ciepłe kluchy w terminatorze 3, oby Edward Furlong wrócił, chociaż uważam że 4 cześć jest niepotrzebna i powinni zostawić temat terminatora.

Proszę czekać…