Dzieciaki z South Parku obrażają dalej 0

Wygląda na to, że Stan, Cartman, Kenny i Kyle, urocze dziewięciolatki o niewyparzonych buziach będą bulwersować kolejne trzy lata.

Twórcy kultowej animacji, Matt Stone i Trey Parker, doszli do porozumienia z wytwórnią Comedy Central dotyczącego realizacji kolejnych odcinków telewizyjnej serii. Prawdopodobnie serial pojawi się także w Internecie.

- Kolejne trzy lata w Miasteczku South Park dadzą nam możliwość obrażenia tak wielu nowych ludzi – cieszy się Stone w oficjalnym oświadczeniu dotyczącym decyzji. – A ponieważ Trey i ja odpowiadamy również za cyfrową wersję filmu, będziemy mogli obrażać ludzi przez komórki, konsole do gier i komputery. To takie ekscytujące.

Kontrakt, który podpisali Stone i Parker opiewa podobno na sumę 75 milionów dolarów.

Już w pierwszym kwartale 2008 roku animację będzie można oglądać na oficjalnej stronie projektu, SouthParkStudios.com. Emisja nowych odcinków telewizyjnych rozpocznie się 3 października tego roku.

Animacja Miasteczko South Park, opowieść o czwartoklasistach z Kolorado łamiących wszelkie możliwe obyczajowe tabu, ukazuje się nieprzerwanie od sierpnia 1997 roku. Jeden z odcinków filmu, Make Love Not Warcraft, jest nominowany do tegorocznych nagród Emmy.

Kadr z filmu Miasteczko South Park 1999Kadr z filmu Miasteczko South Park 1999

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…