Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wyciekł zwiastun marvelowskiego serialu Runaways 0

Do sieci wyciekł zwiastun nowego serialu, który powstaje w oparciu o komiks Marvela – Runaways. Produkcja zadebiutuje na platformie Hulu.

Pierwowzór autorstwa Briana K. Vaughna i Adriana Alphony to historia grupy nastolatków, którzy odkrywają, że ich rodzice należą do przestępczej organizacji. Drużyna młodych herosów będzie musiała znaleźć siłę i motywację, aby przeciwstawić się dorosłym.

W obsadzie znaleźli się:

Rhenzy Feliz, jako Alex Wilder – dumny nerd i samotnik, który czas wolny spędza na graniu w gry wideo. Chciałby jednak wznowić kontakty z przyjaciółmi z dzieciństwa.

Lyrica Okano, jako Nico Minoru – twarda, niezależna i inteligentna nastolatka. Początkująca Gotka, której odważny makijaż odgradza ją od rodziców oraz przyjaciół. Możliwe jednak, że tak naprawdę chciałby z kimś szczerze porozmawiać.

Virginia Gardner, jako Karolina Dean – profesjonalna modelka, która pod nieszczerym uśmiechem, skrywa ból spowodowany zbyt wysokimi oczekiwaniami rodziców. Chciałby poznać kim tak naprawdę jest i rozpocząć gonitwę za własnymi potrzebami.

Ariela Barer, jako Gert Yorkes – zbuntowana dziewczyna w okularach o purpurowych włosach. Uwielbia wygłaszać patetyczne przemowy, która pod kołderką bojowniczki ukrywa prawdziwe uczucia.

Gregg Sulkin, jako Chase Stein – zawodnik lacrosse’a, który złamał niejednej dziewczynie serce. Uważany na bezmózgiego mięśniaka. Posiada jednak zadatki na niezłego inżyniera.

Allegra Acosta, jako Molly Hernandez – najmłodsza i najbardziej niewinna w grupie, pozytywnie nastawiona do życia.

Dodatkowo platforma Hulu zaprezentowała oficjalny plakat serialu. Możecie obejrzeć go poniżej.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…