Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Stacja ABC anuluje aż 6 seriali! Co da w zamian? 0

Stacja ABC dokonała bardzo poważnych czystek, anulując ze swojej ramówki sześć różnych produkcji. Serialomaniaków najbardziej dziwi fakt usunięcia Blefu. Stacja ogłosiła też tytuły nowych seriali, które zastąpią anulowane serie.

Na ABC już nigdy nie zostaną wyemitowane nowe odcinki seriali: Blef, American Crime, Dr. Ken, The Real O'Neals, Secrets & Lies oraz Imaginary Mary. Ich usunięcie spowodowane zostało słabymi wynikami oglądalności. Te z kolei sprowokowane zostały pogarszającą się fabułą poszczególnych serii – np. drugi sezon Blefu uderzał w tony drażniącej komedii romantycznej.

Z drugiej strony American Crime zbierało świetne opinie ze strony krytyki, co niestety nie przełożyło się na oglądalność serialu. 3. sezon zgromadził przed odbiornikami niespełna 3.4 mln widzów.

W zamian, na kanale pojawią się seriale, takie jak The Mayor (młody raper zostaje wybrany na tytułowego burmistrza), For The People (dramat sądowy), The Crossing (uchodźcy z kraju dotkniętego wojną odnajdują swój azyl w prowincjonalnym, amerykańskim miasteczku – nie wiedzą, że ich piekło dopiero się zaczęło) oraz The Gospel of Kevin (tytułowy Kevin cierpi na depresję; pewnej nocy objawia mu się niebiańska istota i obarcza misją ocalenia świata).

Czy uważacie, że nowa ramówka ABC sprawdzi się rzeczywiście lepiej od poprzedniej?

Źrodło: deadline.com, TVGuide.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Sebioslaw 2017-05-12

Dla mnie żaden z tych seriali nie podpadł do gustu. American Crime skończyłem oglądać po pierwszym sezonie. Blef to gniot. Ciekaw jestem co te nowe sobą zaprezentują, bo opisy fabuł są absurdalne, może oprócz For The People, ale dobrych dramatów sądowych jest mnóstwo.

Proszę czekać…