Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Dwie spłukane dziewczyny nie przeżyją już żadnych... gagów! 0

Nad serialem Dwie spłukane dziewczyny od dłuższego czasu wisiały czarne chmury. Stacja CBS nie potrafiła dogadać się z wytwórnią Warner Bros. odnośnie produkcji serii. Jedna z plotek informowała, że 7. sezon faktycznie powstanie, jednak będzie znacznie krótszy od poprzednich. Dziś stacja CBS oficjalnie anulowała serial.

Twórcami sitcomu są Michael Patrick King oraz Whitney Cummings, a jego pierwszy sezon wyemitowany został na przełomie 2011/12 roku, stając się komediowym hitem stacji. Niestety, szósty sezon Dwóch spłukanych dziewczyn sprzedał się znacznie gorzej od innych komediowych seriali, znajdujących się w ramówce CBS, takich jak Mamuśka, Scenki z życia, Man with a Plan czy Superior Donuts.

W zamian stacja CBS ma do zaoferowania aż trzy nowe seriale komediowe: By the Book (lub Biblically), Me, Myself & I oraz spin-off Teorii wielkiego podrywu, Young Sheldon. Fabuła poszczególnych serii pozostaje nieznana.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

Nie mogę uwierzyć że tak marny serial miał aż 7 sezonow

Corn1408 Bercik022

@Bercik022 6. Siódmy nie powstanie.

i_darek1x

Zostały spłukane ! ;)

Proszę czekać…