Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Tom Holland chciałby grać Spider-Mana przez następne dekady 1

Tom Holland to trzeci odtwórca roli Spider-Mana w XXI wieku. Jego debiutancki występ pojawił się w Wojnie bohaterów, a już w tym roku Człowiek-pająk powróci w swoim pierwszym solowym filmie z MCU, Homecoming. 20-letni Holland wyznał w ostatnim wywiadzie, że wierzy, iż wcieli się w superbohatera przez kilka następnych dekad.

Spider-Man to postać, która [w komiksach] pojawia się czasem jako 15-letni chłopiec, a czasem jako 35-letni mężczyzna. Wiem już, co chciałbym zrobić – podesłałem to nawet do sali konferencyjnej. Byłoby dobrze, gdyby mój plan przeszedł – wtedy moglibyśmy oglądać Spider-Mana jeszcze przez wiele lat.

powiedział Tom Holland w wywiadzie dla Empire Magazine.

Aktor powróci w roli nastoletniego superbohatera w 2018 roku w Infinity War i rok później w niezatytułowanym jeszcze sequelu Avengers. Dodatkowo studio Sony pragnie stworzyć własne uniwersum, złożone z postaci pojawiających się w komiksach o Człowieku-pająku – zrealizowany ma zostać m.in. solowy film o Venomie.

Spider-Man: Homecoming trafi do kin

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022 2017-05-18

A to nie Sony chce zrobić film o venomie ?

Kornel Nocoń Bercik022 2017-05-18

@Bercik022 Racja, Sony posiada prawa do wszystkich postaci związanych z komiksami Spider-Mana. Mea culpa.

Rob 2017-05-18

Chris Cornell umarł, zamknęli extrattorent, CBS zrobiło serial, który dzieje się 10 lat przed przygodami Kapitana Kirka i chcę mi wmówić iż Kapitanem była czarnoskóra a jej 1 oficerem Azjatka (tak swoją drogą parodia Star treka na foxie wygląda bardziej na star trek, niż to co planują puścić na cbs). I jeszcze ten pieprzy że chcę zagrać więcej niż 2 razy Spidemana. Co za dzień a nie ma jeszcze 13.

Proszę czekać…