Tom Holland chciałby grać Spider-Mana przez następne dekady

Tom Holland to trzeci odtwórca roli Spider-Mana w XXI wieku. Jego debiutancki występ pojawił się w Wojnie bohaterów, a już w tym roku Człowiek-pająk powróci w swoim pierwszym solowym filmie z MCU, Homecoming. 20-letni Holland wyznał w ostatnim wywiadzie, że wierzy, iż wcieli się w superbohatera przez kilka następnych dekad.

Spider-Man to postać, która [w komiksach] pojawia się czasem jako 15-letni chłopiec, a czasem jako 35-letni mężczyzna. Wiem już, co chciałbym zrobić – podesłałem to nawet do sali konferencyjnej. Byłoby dobrze, gdyby mój plan przeszedł – wtedy moglibyśmy oglądać Spider-Mana jeszcze przez wiele lat.

powiedział Tom Holland w wywiadzie dla Empire Magazine.

Aktor powróci w roli nastoletniego superbohatera w 2018 roku w Infinity War i rok później w niezatytułowanym jeszcze sequelu Avengers. Dodatkowo studio Sony pragnie stworzyć własne uniwersum, złożone z postaci pojawiających się w komiksach o Człowieku-pająku – zrealizowany ma zostać m.in. solowy film o Venomie.

Spider-Man: Homecoming trafi do kin

Źrodło: screenrant.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.