Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Czy w serialowym Sędzi Dreddzie powróci Karl Urban? 0

Wszystko wskazuje na to, że Sędzia Dredd nie zawita już na dużym ekranie. Amerykańskie koncerny nie przekreślają franczyzy – strażnik z kosmosu powróci w serialowej odsłonie. Producenci uważają nawet, że jeśli wszystko ułoży się po ich myśli, to w Dredda po raz kolejny wcieli się Karl Urban.

The 2000 AD Thrill-Cast rozmawiało ostatnio z twórcami serialu, roboczo zatytułowanego Judge Dredd: Mega-City One. Jeden z nich, Brian Jenkins, ochoczo wypowiedział się o angażu Urbana:

Omówiliśmy z nim wszystkie aspekty. To pełnoetatowy aktor, zatem będziemy musieli odbyć jeszcze kilka długich i skomplikowanych rozmów. Wyobrażam to sobie. Zobaczymy, do czego doprowadzą. Póki co jest za wcześnie, aby jasno zadeklarować angaż aktora, lecz jeśli [Urban] dołączy do nas, będzie wyśmienicie. Jednak zawsze istnieje możliwość, że będzie zajęty, zaabsorbowany kręceniem innego filmu. Nie potrafimy jasno orzec [czy Karl będzie Dreddem, czy też nie].

Karl Urban wcielił się w komiksowego strażnika galaktyki w produkcji kinowej z 2012 roku, zatytułowanej Dredd. Niestety, film został odkryty dopiero podczas dystrybucji DVD, a jego kinowe wyniki okazały się spektakularną klapą. Produkcja, przy budżecie 50 mln $, zarobiła na całym świecie zaledwie 36.5 mln $, co z miejsca przekreśliło szanse na powstanie Dredda 2

Urban nie jest jedyną aktorską twarzą Dredda. W kampowej produkcji z 1995 roku, wcielił się w niego sam Sylvester Stallone.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…