Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hollywoodzkie gwiazdy brane pod uwagę przy ekranizacji Bloodshot 0

Sony Pictures nie zapomina o ekranizacji komiksu "Bloodshot". W mediach pojawiły się nazwiska hollywoodzkich aktorów, którzy mają rzekomo walczyć o główną rolę w filmie.

Lista prezentuje się naprawdę okazale. Są na niej głośne nazwiska, które z pewnością mogłyby przyciągnąć do kin widzów. Jak podają media pod uwagę są brani: Oscar Isaac, James McAvoy, Nicholas Hoult oraz Mark Wahlberg. Ponoć na liście są jeszcze trzy nazwiska. Niestety nie zostały one wyjawione.

Za kamerą produkcji ma stanąć Dave Wilson, który pracuje razem z Timem Millerem w Blur Studios. Scenariusz ma zostać przygotowany przez Erica Heisserera, który w tym roku zdobył nominację do Oscara za skrypt do filmu Nowy początek.

Głównym bohaterem komiksu "Bloodshot" jest zabójca będący efektem tajnego Projektu Łazarz. Wymyka się on jednak spod kontroli ludzi, którzy go stworzyli i staje się celem. W między czasie próbuje odkryć kim tak naprawdę jest i w jaki sposób powstał. Posiada w swoim organizmie nanochipy, które są obdarzone samoświadomością.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…