Michael Fassbender mówi, że prawdopodobnie wróci do kolejnych części X-men 0

Po zeszłorocznym filmie X-Men: Apocalypse fani mieli wiele pytań. Najczęściej dyskutowanym, był temat powrotu Michaela Fassbendera, Jamesa McAvoy’a, Jennifer Lawrence i Nicholasa Houlta po tym jak skończyły im się kontrakty, które podpisali gdy obsadzeni zostali w filmie X-Men: Pierwsza klasa. Zaangażowanie tych aktorów okazało się strzałem w dziesiątkę dla studia 20th Century Fox, bo w ciągu kilku lat stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie. Jednak biorąc pod uwagę jak zajęci są teraz innymi projektami, niepewnym było czy przedłużą kontrakty po ostatnim filmie.

Fox ostatnio ogłosił daty premier dla Deadpoola 2, który ma prowadzić do X-Force i New Mutants, spin-offu o młodej grupie mutantów, ale ogłosili także kontynuację ich głównej serii X-Men, jaką będzie X-Men: Dark Phoenix. Ma być to kontynuacja wątku Mrocznego Feniksa z Sophie Turner, który zaczęty był w X-Men: Apocalypse.

Podczas podcastu Josha Horowitza, Happy Sad Confused, wydaje się, że Fassbender potwierdza powrót do roli Magneto. Zapytany czy możemy się spodziewać jego występu w najnowszych X-Menach powiedział:

Być może. Tak, prawdopodobnie.

Po dokładniejszym pytaniu o to czy będzie w New Mutants czy w Dark Phoenix aktor wydawał się wskazywać bardziej ten drugi film, jednak jego zachwianie może znaczyć, że negocjacje kontraktowe wciąż trwają. Ciągle brzmi to jakby Fassbender był zainteresowany powrotem, co jest dobrą wieścią dla Fox.

Simon Kinberg, scenarzysta i producent ostatnich kilku filmów o X-Menach przymierza się do wyreżyserowania Dark Phoenix, choć nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony w nowej roli. Premiera X-Men: Dark Phoenix zaplanowana jest na listopad 2018 roku.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…