Nowy zwiastun Mumii zapowiada początek mrocznego uniwersum 0

Universal Pictures ujawniło nowy zwiastun do Mumii. Wyreżyserowany przez Alexa Kurtzmana film pokazuje współczesną interpretację klasycznego potwora. Tom Cruise zmierzy się twarzą w twarz z tytułową Mumią, zagraną przez Sofię Boutellę.

Ten najnowszy trailer pokazuje ciekawe, nowe fragmenty, które dają posmak widowiskowości filmu bardziej niż poprzednie zwiastuny. Choć napisy ogłaszają początek „mrocznego uniwersum”, to wydaje się, że Alex Kurtzman skupił się bardziej na tym filmie, niż budowaniu świata potworów zaplanowanego przez Universal.

W filmie zagrają też Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance, Marwan Kenzari i Russell Crowe. Polska premiera zaplanowana jest na 9 czerwca.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Krzysztof 2017-05-18

To niedobrze: Tomek ma jakieś supermoce? Dr. Jekyll!? Ile ma być tych potworów? Wilkołaki, duchy, Mr. Hyde!? Pierwsze zwiastuny były ok, ale teraz? Dziwne to to.
Zdecydowanie wolałem założenia filmów Sommersa – zwykli ludzie, walczący ze złem, w postaci Imhotepa, czy tego tam Jeta li :D …. ot, po prostu, a nie jakieś uniwersum, które znowu będzie dążyło to spin offów z każdy po kolei….

Kajetan Dziuda dragoon1984 2017-05-18

@dragoon1984 Przy prawie każdym blockbusterze, który wchodzi do kin, studio liczy na wystartowanie serii sequeli albo spin-offów. Jeżeli chwalą się w zwiastunach, że film startuje uniwersum to dla mnie znak wiary w film (Dracula
z Lukiem Evansem miał wystartować ten świat potworów Universalu, ale film był kiepski to o tym nie wspominali).

Asmodeusz McAwesomeville 2017-05-22

@McAwesomeville problem w obecnych czasach jak wspomniałeś to fakt, że nie nastawia się na jeden film tylko na kilka i nagle okazuje sie, że pierwszy nie wychodzi jak miało i dalsze są anulowane

Proszę czekać…