Guru miłości w towarzystwie 0

Ben Kingsley, Meagan Good i John Olivier dołączyli do obsady komedii The Love Guru.

W głównych rolach wystąpią Mike Myers, Jessica Alba i Justin Timberlake. Mike Myers wcieli się w postać ekscentrycznego guru o imieniu Pitka. Przed bohaterem, który został wychowany w Indiach, postawione zostanie zadanie rozwiązania problemów miłosnych pewnej pary. Po pomoc zwróci się do Pitki Darren Roanoke (Romany Malco), hokeista Toronto Maple Leafs, po tym, gdy żona (w tej roli Meagan Good) opuści go dla innego hokeisty (Justin Timberlake). Ben Kingsley zagra mentora Pitki, Guru Tugginmypudha, który uczy bohatera, jak kochać samego siebie i jak nosić pas cnoty. John Olivier wcieli się w postać Dicka Pantsa, menedżera Pitki, który próbuje załatwić swemu klientowi występ w talk-show Ophry Winfrey. Alba zagra menedżerkę drużyny Toronto Maple Leafs.

Marco Schnabel wyreżyseruje obraz na podstawie scenariusza Grahama Gordy'ego i Mike'a Myersa. Prace na planie rozpoczną się 7 września w Toronto.

Ben Kingsley pojawił się ostatnio w projektach Zabójczy numer i You Kill Me. Meagan Good wystąpiła w filmie Krok do sławy. John Olivier znany jest przede wszystkim widzom programu The Daily Show nadawanego na kanale Comedy Central.

Ben Kingsley w filmie Zabójczy numer 2006Ben Kingsley w filmie Zabójczy numer 2006

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…