Nowe opisy Thora: Ragnarok i Black Panther 1

Dzięki globalnemu magazynowi Licence!, mamy teraz dwa nowe opisy nadchodzących filmów z uniwersum Marvela, Thora: Ragnarok (Taika Waititi) i Black Panther (Ryan Coogler).

Podczas gdy synopsis do Thora nie ujawnia żadnych nowych detali, to ten do Black Panther daje fanom pomysł, czego mogą się spodziewać, gdy Król Wakandy będzie musiał zapobiec ewentualnej wojnie światowej.

Opisy można przeczytać poniżej.

Thor: Ragnarok:

Świat Thora niedługo wybuchnie w Thorze: Ragnarok. Jego nikczemny brat Loki przejął kontrolę nad Asgardem, potężna Hela pojawiła się by zawłaszczyć tron dla siebie, a Thor jest uwięziony po drugiej stronie wszechświata. By uciec swoim oprawcom i ocalić swój dom przed nadciągającym zniszczeniem, Thor musi najpierw wygrać śmiertelne, kosmiczne zawody pokonując swojego byłego sojusznika i Avengera… Niesamowitego Hulka!

Black Panther:

Po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów, Król T’Challa wraca do domu, do odciętego od świata, technologicznie zaawansowanego, Afrykańskiego państwa Wakanda, by zająć pozycję nowego przywódcy kraju. Jednak T’Challa wkrótce dowiaduje się, że jego władza jest kwestionowana przez frakcje z jego własnej ojczyzny. Gdy dwóch przeciwników współpracuje by zniszczyć Wakandę, bohater znany jako Black Panther musi połączyć siły z agentem C.I.A. Everettem Rossem i członkami Dora Milaje, wakandańskich służb specjalnych, aby uchronić Wakandę przed wciągnięciem w wojnę światową.

Thor: Ragnarok ma zaplanowaną premierę na 3 listopada 2017 roku, a Black Panther ma trafić do kin 16 lutego 2018 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…