Indiana Jones w królestwie Kryształowej Czaszki 0

Znany jest tytuł czwartej części przygód Indiany Jonesa.

Podczas rozdania nagród MTV Video Music Awards aktor Shia LaBeouf zdradził, że pełna nazwa nowej produkcji brzmi Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull.

Za reżyserię filmu odpowiada Steven Spielberg. Oprócz LaBeoufa i Harrisona Forda do obsady dołączyli Cate Blanchett, Karen Allen, Ray Winstone i John Hurt. Produkcją dzieła zajmie się Frank Marshall, a w roli producentów wykonawczych wystąpią Kathleen Kennedy i George Lucas.

Międzynarodowa premiera dzieła Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull odbędzie się 22 maja 2008 roku.

Harrison Ford jako Indiana JonesHarrison Ford jako Indiana Jones

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

kill

Spielberg w jednym z wywiadów wyraźnie podkreślił, że nie będzie w tym filmie żadnych efektów CGI. !!!

Ronaldinho

Nowsze technologie, nie chodziło mi o CGI. Chodziło mi o lepsze kaskaderstwo, pirotechnikę itp Wątpię, aby Spielberg bawił się w komputer.

denirek

A ja się obawiam, że właśnie przez te najnowsze technologiczne możliwości spapraja mi moją ulubioną trylogię. No ale poczekamy zobaczymy. Oby było ok :)

Ronaldinho

Będzie hit :) Myślę, że "Indy 4" może zarobić na świecie coś koło 1 mld USD. Wszyscy, co znają poprzednie części, wiedzą, że to kino przygodowe na najwyższym poziomie i już kultowe. Jest Spielberg, jest Harrison Ford i do tego Shia LaBeouf. Nad produkcją nadal czuwa Lucas, a że mamy postęp techniczny, więc "Indy 4" może się okazać najlepszą czwartą częścią wszech czasów, chyba, że o czymś zapomniałem.

P.S. Do premiery już tylko osiem miesięcy :)

Proszę czekać…