Miliony Skazanego. Zagraj w Prison Break 0

Od września możemy w Polsacie oglądać drugi sezon serialu Skazany na śmierć, który nadal cieszy się dużą popularnością.

Pierwsze odcinki drugiego sezonu 9 września obejrzało 4035333 widzów. Pozwoliło to trafić do TOP 20 najchętniej oglądalnych propozycji tygodnia (9 miejsce – 24, 93 proc udziału) a w grupie wiekowej 16-49 ( 2301895 widzów) było trzecim wynikiem tygodnia (wyżej tylko: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz Taniec z gwiazdami).

http://www.prisonbreak-online.comhttp://www.prisonbreak-online.com

Jak widać Prison Break dalej cieszy się dużą popularnością, ale w porównaniu do pierwszego sezonu średnia oglądalność może być mniejsza. Skazanego… 23 września obejrzało 3 052,26, co dało 22,91 udziału w rynku. Pierwszy sezon oglądało średnio 4,56 mln widzów, jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Pierwsze odcinki oglądało jednak, znacznie więcej osób w porównaniu do ostatnich, co zawyżyło wynik (6 920 878 pierwszy, 4 058 989 ostatni). Bardzo dużo zależy od tego, jak poradzą sobie bohaterowie i nowy prezenter Tańca z gwiazdami. Popularny program, podobnie jak przy pierwszym sezonie odbiera na pewno dużą część widowni.

Fani serialu na pewno wynikami oglądalności się nie przejmują i czekają na kolejne odcinki. W USA mamy już za sobą 2 pierwsze 3 sezonu i najważniejsze pytanie, kiedy trafi on do polskiej telewizji. Najpierw jednak zostaje jeszcze kilkanaście odcinków drugiego sezonu i na pewno emocji nie będzie brakować. Miłośnikom serialu możemy również zaproponować grę dostępną na oficjalnej stronie serialu, czyli pomóż uciec z Fox River Michael'owi Scofield'owi kliknij.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

Grafika taka zachwycająca, że przypomniały mi się dobre czasy "Prince of Percia" na procesorze 386SX 33.3 Mhz :)

Lucas_B

Porypane :/ Czego to ludzie nie wymyślą…

Proszę czekać…