widoczny tu i tam. hasam.

Prześlij swój film na żubrOFFke 0

Ruszyły zgłoszenia do II edycji PFKFN żubrOFFka.

II Podlaski Festiwal Krótkich Filmów Niezależnych żubrOFFka, to pomysł filmowej ekipy Białostockiego Ośrodka Kultury, służący popularyzacji kina niezależnego, która po zebraniu doświadczeń z bardzo udanego ubiegłorocznego debiutu pragnie z właściwą sobie energią rozwijać festiwal wpisując go na stałe w kalendarz polskich imprez filmowych. By odwiedzający festiwal twórcy mogli lepiej poczuć gorący klimat Podlasia termin festiwalu został przesunięty na wczesnozimowy grudzień, kiedy to biegające po ulicach żubry i białe niedźwiedzie mają szansę przestać być tylko przebrzmiałą legendą i chętnie pozują do zdjęć:)

żubrOFFka to festiwal otwarty i bez granic, szanujący odmienność oraz różnorodność tak charakterystyczną dla podlaskiej ziemi. Impreza jest miejscem spotkań twórców otwartych na świat, ludzi posiadających poczucie humoru oraz ceniących naturę i jej wytwory.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich filmowców niezależnych, nieprofesjonalnych i amatorów mówiących swoim oryginalnym filmowym językiem, twórców videoklipów, dokumentalistów, grup filmowych, twórców filmów fabularnych i animowanych, artystów videoartu…

Filmy nie mogą być dłuższe niż 20 minut! Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 listopada 2007 r. Lista filmów zakwalifikowanych do Festiwalu zamieszczona będzie na stronie internetowej organizatora do 26 listopada 2007 r.

Filmy wraz podpisanym regulaminem i kartami zgłoszeń należy nadsyłać lub dostarczyć osobiście na adres:

DKF GAG – PFKFN żubrOFFka
ul. Legionowa 5
15 – 281 Białystok

Zapraszamy do wspomnienia poprzedniej edycji na: http://zubrOFFka.FDb.pl

żubrOFFkażubrOFFka

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…