Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację w sierpniu 3

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele filmów i seriali, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

Podobnie, jak w poprzednim miesiącu, osoba z pierwszego miejsca może wymienić nagrodę na dowolny film z iTunes (o wartości do 60zł)! Wśród tytułów dostępnych do kupienia są takie produkcje, jak Ghost in the Shell, John Wick 2, Kong: Wyspa Czaszki, Logan: Wolverine, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Split czy Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

Jeśli jednak jesteście kolekcjonerami i preferujecie zwykłe pudełka DVD, to do wygrania w lipcu są takie tytuły, jak Kong: Wyspa Czaszki, Obcy: Przymierze, Nowy początek czy Zaginione miasto Z.

Z kolei dla najbardziej aktywnego użytkownika przewidzieliśmy nagrodę w postaci filmu na DVD – La La Land.

Nagrody filmowe możesz zamienić również na bilety do kina! Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Tutaj natomiast macie PORADNIK DODAJĄCEGO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…