"May the Force Be With You"

Startują zdjęcia do Repo! The Genetic Opera 0

Studio Lionsgate ogłosiło, że w ten weekend wystartowały zdjęcia do Repo! The Genetic Opera.

!http://gfx1.fdb.pl/ctx6ds(Darren Lynn Bousman i Tobin Bell na Comic-Con w San Diego )!

Ekipa (reżyser, scenograf, producenci), wytwórnie (Lionsgate i Twisted Pictures) produkujące film, miejsce (Toronto, Kanada) kręcenia zdjęć, a także jeden z głównych aktorów (Tobin Bell) to powiązania Repo! The Genetic Opera z serią Pił.

Film jest produkowany przez Daniela Heffnera, Carla Mazzocone'a, Marka Burga i Orena Koulesa. Prezes Lionsgate – Peter Block, a także Jason Constantine (powiązany ze studiem) będą nadzorować produkcję.

Darren Lynn Bousman (Piła: II, III i IV) reżyseruje na podstawie scenariusza Terrence'a Zdunicha i Darrena Smitha, współtwórcy krótkometrażowego Repo! (z 2006 roku w reżyserii Bousmana), na którym bazowany jest film. Japoński muzyk, autor piosenek i kompozytor Yoshiki Hayashi (bardziej znany jako po prostu Yoshiki) stworzy muzykę do filmu.

Międzynarodowa piosenkarka Sarah Brightman (debiut w filmie fabularnym), Anthony Head (Buffy: Postrach wampirów), Paris Hilton (Dom woskowych ciał), Bill MoseleyHalloween, Bękarty diabła – horrory Roba Zombiego), Paul Sorvino (The Cooler, Chłopcy z ferajny), Alexa Vega (seria Małych agentów) i Tobin Bell (Jigsaw w serii Piła) to aktorzy, którzy wystąpią na pierwszym planie, będą grać i śpiewać. (

Bousman na stałe wpisał się do rodziny Twisted Pictures i Lionsgate, reżyserując trzy ostatnie części, przynoszącej ogromne zyski, serii Pił. Jest on także związany z różnymi wcieleniami Repo!, reżyserował on sztukę teatralną w 2002 roku wystawianą w Los Angeles, a także krótkometrażową adaptację filmową w 2006.

Wyreżyserowanie pełnometrażowego filmu Repo! zawsze było marzeniem Bousmana, jest on bardzo zadowolony z dobranej obsady. Jestem bardzo podekscytowany przenosząc tą historię do życia z każdą wybitną kreacją. – powiedział Bousman. Mają talent do przenoszenia swojego talentu w dziwaczny świat Repo, który mogłoby się wydawać, że jest cieniem postaci.

Producenci Burg i Koules zgadzają się z tym, dodając: Repo! odkrywa ludzką osobowość w prawdziwie pamiętnej drodze zagięcia gatunku, z naszymi aktorami poznajemy unikatowe tło, a także szeroki urok przechodząc przez gatunki, zgromadzenie tej obsady stworzy niespotykane wydarzenie.

Repo! The Genetic Opera to połączenie musicalu z horrorem i jak mówi sam reżyser, będzie on mocniejszy od The Rocky Horror Pictures Show. Akcja filmu osadzona jest w niedalekiej przyszłości, opowiada on historię epidemii niesprawnych ludzkich organów, które robią czystkę, zabijając dziesiątki milionów ludzkich istnień. Naukowcy gorączkowo opracowują plan przeciwdziałający masowym śmierciom. Bardzo bogata firma GeneCo także przygotowuje plan mający na celu wybawienie z tej sytuacji, oczywiście za swoją cenę. Plan ten to handel ludzkimi organami. Ale gdy klienci zalegają z opłatami, firma bez żadnych skrupułów, usuwa kupione organy z ich ciał.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…