J.K. Simmons i zadyma rodem z PlayStation!

Laureat Oscara – J.K. Simmons plus zadyma rodem z PlayStation i gier Call of Duty! Prezentujemy naładowany akcją zwiastun Renegatów. Nowy film twórców trylogii "Uprowadzona" i Bez litości w kinach od 1 września.

Renegaci to nowy film producenta Lucy i trylogii "Uprowadzona". Spektakularne eksplozje, niewiarygodne pościgi, rozbrajający humor i misja niemożliwa, której podjąć się mogą tylko nie mający nic do stracenia niezniszczalni Navy Seals. Znany z głównej roli w kontynuacji hitu 300Sullivan Stapleton i jego elitarny oddział straceńców na tropie zatopionego na dnie jeziora złota o wartości 300 milionów dolarów. Film reżysera Oszukać przeznaczenie 5 powstał na podstawie scenariusza Richarda Wenka i Luca Bessona. Odliczając dni do premiery, prezentujemy oficjalny zwiastun "Renegatów".

Zespół pięciu członków Navy Seals – amerykańskich komandosów od misji specjalnych – otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję.

W kinach od 1 września


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)