Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Josh Brolin został zwyzywany przez Jamesa Camerona 0

Josh Brolin to jeden z najbardziej szanowanych aktorów w Hollywood. Gwiazdor nie tylko występuje w blockbusterach Marvela, ale także w kinie zdecydowanie bardziej ambitnym. Na jego koncie można znaleźć chociażby filmy braci Coen, Ridleya Scotta, Paula Thomasa Andersona czy Denisa Villeneuve. Nic, więc dziwnego, że Brolin otrzymał także ofertę od Jamesa Camerona.

Filmowy wizjoner chciał, aby aktor zagrał w kontynuacji Avatara. Brolin jednak odmówił, co skończyło się zwyzywaniem go przez Camerona.

Jeśli nie chcę występować w Avatarze, to nie będę występował w Avatarze. James Cameron zaczął mnie wtedy wyzywać od najgorszych. Mniejsza z tym. Jeśli Cameron do mnie przyjdzie i spyta się: "Stary, dlaczego o wszystkim powiedziałeś?", to wtedy mu odpowiem: "Ponieważ to się wydarzyło".

wyjawił aktor

Takie zachowanie oczywiscie powinno być potępiane. Tym bardziej, że Josh Brolin jest obecnie niezwykle zajętym człowiekiem. Oprócz pracy na planie prawdziwego kolosa, jakim jest Avengers: Infinity War, gwiazdor realizuje również kontynuację Deadpoola, w której wcieli się w postać Cable’a.

Co Wy sądzicie o tej sprawie?

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Proszę czekać…