Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Nowe tajemnicze zdjęcie z planu spin-offu o Hanie Solo 0

Reżyser niezatytułowanego filmu o Hanie Solo, Ron Howard, wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że jest bardzo ostrożny, by nie zdradzić jakiegokolwiek spoilera dotyczącego widowiska. To dlatego zdjęcia, które publikuje na swoim Twitterze są tak enigmatyczne i niejasne.

W środę Howard opublikował na swoim "wallu" kolejne zdjęcie z planu – równie nieczytelne i tajemnicze, co cała reszta. Widzimy na nim, jak reżyser przygląda się fragmentowi nagrania. Wideo przedstawia kobietę w długiej, białej sukni. Przez zbytnie oddalenie nie da się ustalić, kto wciela się w tę postać, ani jacy bohaterowie otaczają ją w trudnym do zidentyfikowania pomieszczeniu.

Ron Howard przejął stanowisko reżysera po tym, jak z projektu zostali usunięci Chris Miller oraz Phil Lord. Odtwórca roli Lando Calrissiana, Donald Glover, opowiedział ostatnio o tej zmianie, porównując się do "dziecka podczas rozwodu":

Ron to legenda. Sam dokładnie wie, jak zrealizować swoją wizję… [lecz Phil i Chris] wynajęli nas [na początku], więc często [podczas prac z Ronem] czuję, że nie jestem jego pierwszym wyborem. Martwi mnie to. Szczerze, nie wiem co się dzieje. Czuję się jak dziecko podczas rozwodu albo najmłodszy bobas. Najstarszy dzieciak mówi mi: Wiem, co się dzieje, ale pragnę trzymać cię od tego z daleka. A ja tylko chcę się dowiedzieć, czy scena się udała lub jakie są jego odczucia?

Sytuacja na planie niezatytułowanego filmu o Hanie Solo wciąż nie wygląda najlepiej. Produkcja ma trafić do kin w maju 2018 roku – nie wiadomo, czy twórcy nie przesuną jej w terminie.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022 2017-08-11

"Odtwórca roli, Hana Solo, Donald Glover" a Lando będzie biały ? :p

Kornel Nocoń Bercik022 2017-08-11

@Bercik022 Mea culpa już jest dobrze

Proszę czekać…