Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Skacze i czai się! Cable na pierwszym wideo z planu Deadpoola 2 0

Zaledwie kilka dni temu twórcy oficjalnie ogłosili, że odtwórcą roli Cable jest Josh Brolin. Już dziś możemy zobaczyć go na pierwszych nagraniach z planu Deadpoola 2!

Mieszkańcy Vancouver muszą mieć oczy dookoła głowy – nie wiadomo, kiedy minie ich Deadpool czy inny bohater kontynuacji przygód kontrowersyjnego Mutanta. Nie jest to pierwszy raz, gdy twórcy realizują swój film w tym mieście. Po raz pierwszy sceny do Deadpoola 2 były nagrywane w Vancouver już na początku lata. Film kręcono wtedy na zamku Hatley, który w produkcji odgrywa rolę siedziby X-Menów.

Kaskader grający Cable uchwycony został w materiałach do reportażu, który możecie zobaczyć poniżej. Prócz towarzysza Deadpoola, nagranie przedstawia również wojskowy transporter, ciągnący kilka przyczep. Pojazd oznaczony jest liczbą 7 oraz napisem "DMC". W sieci pojawiły się plotki, że w przyczepach przewożeni są uprowadzeni Mutanci.

Cała sekwencja wyraźnie przedstawia Deadpoola na skuterze, podążającego za tajemniczym transporterem. Zobaczcie sami nagrania, jakie udało się uchwycić mieszkańcom Vancouver:

Deadpool 2 trafi do kin w czerwcu 2018 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…