Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Zobaczcie zwiastun Batman vs. Two-Face - ostatniego filmu Adama Westa 1

Batman vs. Two-Face jest ostatnim filmem kultowego odtwórcy roli Człowieka-nietoperza, Adama Westa. Aktor użyczył w nim głosu Mrocznemu Rycerzowi.

Film w warstwie dubbingu będzie hołdem dla serialu Batman z 1966 roku. Głosu tytułowemu superbohaterowi podłoży wspomniany już Adam West. Jego pomocnika, Robina, zdubbinguje Burt Ward. Aktor wcielał się już w pomocnika Batmana w słynnym kampowym serialu w latach ’60.

Obaj aktorzy po raz pierwszy spotkali się ponownie podczas dubbingowania Batman: Return of the Caped Crusaders w 2016 roku. Przedsięwzięcie okazało się na tyle udane, że twórcy od razu zaplanowali kontynuację produkcji. Niestety, Batman vs. Two-Face będzie ostatnim filmem z udziałem Adama Westa – aktor zmarł na białaczkę w czerwcu.

Batman vs. Two-Face ukaże narodziny tytułowego wroga Mrocznego Rycerza. Głowa Harveya Denta ochlapana zostaje kwasem, co wykształca jego socjopatyczne alter ego – Dwie Twarze. Od tego momentu działa on przeciwko Batmanowi – porywa nawet Robina i stara się go zamienić w Boy Guinea Pig.

Zobaczcie sami zwiastun animacji:

Batman vs. Two-Face trafi wyłącznie na rynek DVD i Blu-ray. Data premiery zaplanowana została na 17 października 2017 roku.

Źrodło: slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…