Kto jeszcze mógł zagrać Wonder Woman?

Próby zekranizowania przygód Wonder Woman trwały bardzo długo. Dopiero w tym roku Patty Jenkins oraz studiu Warner Bros. udało się sfinalizować projekt. W postać superbohaterki wcieliła się Gal Gadot, choć nie była to pierwsza aktorka proponowana do tej roli.

Na początku XXI wieku Joss Whedon planował swoją własną, autorską produkcję o kultowej superbohaterce. Wtedy do roli Wonder Woman proponowana była gwiazda serii Underworld, Kate Beckinsale. Aktorka nie była przekonana do wcielenia się tę postać.

Nie wiem, czy byłam aż tak zdesperowana, by założyć kolejny trykot. Miałam już swoje lateksowe spodnie [z planu Underworlda]. Trzeba było wziąć pod uwagę, że kiedyś urodzę dziecko – mogłoby to wypaść nieco żenująco.

A czy Waszym zdaniem gwiazda Underworld nie pasowałaby bardziej do roli Wonder Woman niż Gal Gadot? Oceńcie sami!

Źrodło: screenrant.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.