Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Syn Deathstroke'a pojawi się w 6. sezonie Arrow? 0

Nowe ogłoszenie dotyczące castingu do Arrowa może zwiastować nadejściem syna Deathstroke’a! Fabuła 6. sezonu nie jest jeszcze znana, zatem wszystko możliwe.

Choć 6. sezon serialu Arrow swoją premierę zaplanowaną ma na jasień, twórcy nie ujawnili jeszcze żadnych informacji dotyczących fabuły nadciągających odcinków. Wiadomo, że płaszczyzna retrospekcji opowie o 5-letniej podróży Olivera do domu. Fani uważają również, że po długiej nieobecności do serialu powróci postać Huntress. Black Siren nadal będzie zwodziła swoją ekipę i zagrozi rodzinie Lance’ów.

Wszystko wskazuje na to, że tytułowy heros spotka w 6. sezonie potomka swojego nemezis. Stacja CW wydała ostatnio następujące ogłoszenie na casting:

Stacja CW poszukuje obecnie Australijczyka, który wcieliłby się w gościnną rolę introwertycznego, rozkapryszonego i dobrze zbudowanego nastolatka.

W komiksie Deathstroke posiada trójkę dzieci. Córka Rose była wzorem do wykreowania postaci Isabelli Rochev / Ravager w 2. sezonie serialu. Jego syn Grant pojawił się natomiast w futurystycznym mieście Star City w 1. sezonie Legends of Tomorrow. Ostatni z synów, Joe, jeszcze nigdy nie pojawił się w Arrow, mimo że Deathstroke często o nim wspominał. Czy 6. sezon zaowocuje jego debiutem? O tym dowiemy się już w nadciągających odcinkach.

Nowe epizody Arrowa będą emitowane na stacji CW od 12 października.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…