Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sony ustala datę premiery Silver & Black 0

Sony Pictures podało datę premiery spin-offu, który nosi tytuł Silver & Black. Produkcja, która pierwotnie miała trafić do kin w przyszłym roku, pojawi się nieco później.

Włodarze studia liczyli na to, że obraz zadebiutuje w kinach już w październiku 2018 roku. Ostatecznie jednak ustalono datę premiery na 8 lutego 2019 roku. To właśnie wtedy Silver Sable i Black Cat po raz pierwszy pojawią się na wielkim ekranie. Na razie filmem, który także będzie debiutował w ten weekend jest animacja The LEGO Movie 2.

Aktualnie trwają prace castingowe. Scenariusz do filmu zostanie napisany przez Christophera Yosta (pracował między innymi przy superprodukcji Thor: Ragnarok) oraz Lisę Joy (znana z pracy przy serialu Westworld). Za kamerą stanie natomiast Gina Prince-Bythewood.

Na razie nie są znane szczegóły fabuły. Ostatnio pojawiła się jednak plotka, która głosiła, że Silver Sable oraz Black Cat połączą swe siły przeciwko postaci znanej, jako Mendel Stromm. W produkcji mają pojawić się także Scorpion i Tarantula.

Źrodło: superherohype.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…