Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jon Bernthal jako Punisher - zobaczcie teaser serialu 5

Wraz z premierą The Defenders na Netfliksie, amerykańska platforma przygotowała dla fanów komiksowych ekranizacji jeszcze jedną niespodziankę. W sieci zadebiutował teaser promujący solową produkcję o Punisherze!

W pierwszym sezonie oprócz postaci Punishera pojawią się też Billy Russo, w którego wcieli się Ben Barnes. Jest on cywilem i przyjacielem Franka sprzed lat. Panowie byli razem w Siłach Specjalnych. Aktualnie prowadzi firmę militarną, która święci wielkie sukcesy. Ebon Moss-Bachrach gra natomiast bohatera o imieniu Micro, byłego analityka NSA, który może okazać się niezwykle przydatny dla głównego bohatera. Amber Rose Revah wciela się w Dinah Madani, wyrafinowaną agentkę, będącą utrapieniem Punishera.

Wciąż czekamy na oficjalną datę premiery.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2017-08-18

O ile "Iron Fista" spokojnie odpuściłem, tak "Punishera" obejrzę na pewno. Jeśli postać Castle’a będzie trzymać poziom z drugiego sezonu "Daredevila", będzie dobrze.

Asmodeusz 2017-08-18

ciekawa zapowiedz serialu zrobiona w mrocznym klimacie i już widać, że będzie krwawo ciekawe tylko kim tym razem będzie Frank

Proszę czekać…