Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hasselhoff chce mroczną produkcję o Nieustraszonym 2

Czy jest możliwe, aby Michael Knight powrócił na srebrny ekran? David Hasselhoff chciałby ponownie zagrać kultowego bohatera znanego z serialu Nieustraszony. Ma już nawet pomysł na to, jakby ten film mógł wyglądać.

Aktor miał okazję udzielić wywiadu, w którym wypowiedział się na temat ewentualnej kontynuacji. Zdradził nazwisko człowieka, który mógłby wyreżyserować taką produkcję oraz ton w jakim chciałby, aby serial został utrzymany.

Spotkałem Roberta Rodrigueza. Stworzył "Od zmierzchu do świtu" oraz "Maczetę". Powiedziałem mu: "Musisz zrobić 'Nieustraszonego'". Akurat robił maraton "Nieustraszonego" i zapytał się mnie czy może sobie zrobić ze mną selfie. Odpowiedziałem mu: "Nie, ja nie chce selfie. Chcę nakręcić film, chcę stworzyć serial telewizyjny. Chcę, aby powrócił i był mroczny. Michael Knight powraca i jest wkurzony". Mam nadzieję, że do tego dojdzie. I jeśli tak się stanie, to będzie w klimatach "Logana". Będzie mroczny. Hasselhoff, jako Michael Knight w 2017 roku. Nieustraszony. Saga trwa.

powiedział gwiazdor

Widać, że David Hasselhoff mówi o tym pomyśle z pasją i ma już ułożone w głowie, jakby miało to wyglądać. Absolutnie odrzuca możliwość stworzenia Nieustraszonego w stylu filmu Baywatch. Słoneczny patrol, który bardzo mocno różnił się od pierwowzoru. Kilka swoich pomysłów zaprezentował Jamesowi Gunnowi, z którym miał okazję pracować przy okazji Strażników Galaktyki Vol. 2.

Przekazałem kilka pomysłów Jamesowi na temat nowego "Nieustraszonego" i odebrał je bardzo dobrze. Jeśli coś ruszy to przodu, to nie chcę, aby była to parodia, jak "Słoneczny patrol" czy "21 Jump Street". Te filmy nie były tym czym powinny. Trzeba szanować fanów.

dodał aktor

James Gunn jest aktualnie mocno zajętym człowiekiem, więc pewnie jego udział w ewentualnym reboocie byłby minimalny. Trzymamy jednak kciuk za Hasselhoffa, ponieważ widać, że zależy mu na tym projekcie. Nie wygląda to na zwykły skok na kasę, jak w przypadku wymienionych przez niego tytułów.

Przypomnijmy, że w 2008 roku stacja NBC próbowała wskrzesić Nieustraszonego. Nowa obsada z Justinem Brueningem w roli głównej nie spełniła jednak oczekiwań i produkcja zakończyła żywot po kilkunastu odcinkach.

Źrodło: CinemaBlend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Rob 2017-08-22

Lepiej mroczny film w stylu Logana, niż beta wersja z Kevinem Hartem jako płacząca irytującą wersją głosu K.I.T.T. a

Asmodeusz 2017-08-22

Jakos nie widze nieustraszonego jako wolverina ale obecne czasy to era powrotow wiec czemu nie

Proszę czekać…