Zombie SS 3 nadciągają pod wodzą trupa Hitlera

Tommy Wirkola donosi, że jego seria Zombie SS stanie się trylogią! W jaki sposób przyciągnąć ludzi na film o przypadkowych turystach walczących z armią zombie nazistów? Wystarczy ogłosić, że w filmie znajdzie się również ożywiony Hitler.

Norweski reżyser promuje obecnie swój najnowszy film, thriller SF "What Happened to Monday", który ukazał się na platformie Netflix. W trakcie wywiadu dla Entertainment Weekly wyjawił, że ma w planach zrealizować trzecią odsłonę Zombie SS!

Do wszystkich fanów Zombie SS – mam nadzieję, że zrealizuję trzecią odsłonę serii w przeciągu kilku lat. Musimy skończyć trylogię, czym jestem niesłychanie podekscytowany. Musimy skończyć to, co zaczęliśmy – wszyscy! Mamy już kilka pomysłów. Fajnie byłoby umieścić akcję filmu w Ameryce Południowej, do której uciekło wielu nazistów. Będziemy musieli połączyć to z dotychczasową osią fabularną. Musimy też włączyć w historię ożywionego Hitlera. Hitlera-zombie. To pasuje do siebie.

Jest to drugi projekt, który Wirkola obiecuje swoim fanom. Prócz Zombie SS 3, reżyser pragnie stworzyć kontynuację produkcji z 2013 roku, Hansel i Gretel: Łowcy czarownic.

A wy? Czekacie bardziej na Jasia i Małgosię czy na Hitlera-zombie?

Źrodło: movieweb.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.