Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Piratów z Karaibów zagra Dicka Graysona! 0

Brenton Thwaites, którego mogliśmy w tym roku oglądać w piątej części kultowej serii "Piraci z Karaibów", zagra główną rolę w nowym serialu przygotowywanym przez DC. Aktor wcieli się w postać Dicka Graysona.

Produkcja będzie nosiła tytuł "Titans" i będzie aktorską wersją znanego i lubianego serialu animowanego – Młodzi Tytani. Serial zadebiutuje w 2018 roku na cyfrowej platformie DC Comics. Oprócz Thwaitesa w obsadzie są już Anna Diop i Teagan Croft. Wcielą się one w postacie Starfire oraz Raven.

Dick Grayson jest jednym z najważniejszych i najbardziej ikonicznych bohaterów w DC Universe. Nie łatwo było go znaleźć, ale wreszcie nam się udało. Brenton posiada emocjonalną głębię, serce, nutę niebezpieczeństwa i fizyczne predyspozycje, aby zagrać byłego pomocnika Batmana i przyszłego lidera Tytanów. Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, że będzie chciał prezentować swój talent pracując z nami nad tym projektem i postacią.

powiedział producent Geoff Johns

"Titans" będzie serialem dramatycznym, który opowie o grupie młodych ludzi z niezwykłymi mocami, którzy są rekrutowani ze wszystkich zakątków świata. Fabuła skupi się wokół Dicka Graysona, który wyłania się z cienia, jako lider zespołu młodych superbohaterów.

Oprócz Johnsa producentami serialu będą także Greg Berlanti, Akiva Goldsman i Sarah Schechter. Jak oceniacie ten wybór? Thwaites poradzi sobie z rolą ikonicznego bohatera?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…