Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórca Księgowego za kamerą Legionu samobójców 2 0

Wydaje się, że dzień bez informacji dotyczącej uniwersum Warner Bros. Pictures i DC Films jest dniem straconym. Dzisiaj mamy dla Was nazwisko człowieka, który napisze scenariusz i stanie za kamerą kontynuacji Legionu samobójców.

Włodarze studia zdecydowali, że realizacją produkcji zajmie się Gavin O'Connor. Jest to solidny rzemieślnik, który ma na swoim koncie takie tytuły, jak Księgowy, Wojownik oraz W cieniu chwały.

Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn) i Jared Leto (Joker) na pewno powtórzą swoje role. Na razie nie wiadomo co z resztą obsady. Nie wiadomo również, kiedy ekipa zdjęciowa wejdzie na plan. Dwie największe gwiazdy produkcji – Smith oraz Robbie – mają napięte grafiki i możliwe, że będą one wolne dopiero jesienią przyszłego roku.

Legion samobójców został wyreżyserowany przez Davida Ayera. Obraz pomimo kasowego sukcesu nie zdobył rzeszy fanów i został zjechany przez krytyków. Warner Bros. Pictures postanowiło dać szansę nakręcenie sequelu komuś innemu. Wśród kandydatów byli między innymi Jaume Collet-Serra oraz Mel Gibson. Jak oceniacie ostateczny wybór włodarzy studia? Myślicie, że za jakiś czas nastąpi kolejna zmiana?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…