Zapraszamy na przyjęcie u poległego żołnierza 0

Wkrótce świat zobaczy, kto to był Toz i jak żegnał się z tymi, których kochał najbardziej.

Jeffrey Toz ToczylowskiJeffrey Toz Toczylowski

Wyck Godfrey i Marty Bowen zajmą się produkcją obrazu Time of Your Life, opartej na faktach opowieści o amerykańskim kapitanie sił specjalnych. Jeffrey Toz Toczylowski zginął w roku 2005 w Iraku. Wkrótce po jego śmierci, jego przyjaciele otrzymali e-maile przekazane im przez jego towarzysza broni. Jeśli otrzymałeś tę wiadomość, to znaczy, że nie żyję, napisał Toczylowski. Nie, to nie jest chory kawał w stylu Toza, tylko list, który napisałem na wypadek, gdyby do tego doszło. W wiadomościach znalazło się zaproszenie na przyjęcie, które zmarły żołnierz zaaranżował z wyprzedzeniem, przeznaczając na ten cel sumę 100 tysięcy dolarów.

- W świecie, w którym rządzi cynizm i brak nadziei, ta rodzina znalazła wytchnienie świętując – tłumaczy Godfrey. – Ich historia przypomina o bohaterstwie i patriotyzmie, które są najlepszym, co ten kraj ma do zaoferowania.

Scenariusz do filmu napiszą Jim Burnstein i Garrett Schiff.

Najnowsze przedsięwzięcie Marty'ego Bowena i Wycka Godfreya to komedia romantyczna Management z Jennifer Aniston w roli głównej. Pierwszy z producentów ma na koncie również dramat Narodzenie z 2006 roku.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…