Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: David Harbour wygląda genialnie jako Hellboy! 3

Do sieci trafiła pierwsza fotografia, na której możemy zobaczyć Davida Harboura ucharakteryzowanego na Hellboya. Możecie być pewni – nic lepszego dzisiaj w sieci nie zobaczycie, jeśli chodzi o kino superhero!

Z pierwszy doniesień wynika, że nowy film o Hellboyu będzie ekranizacją komiksu "Hellboy: Dziki Gon". Oto, jak brzmi oficjalny opis wydawcy:

Kiedy na Wyspach Brytyjskich zaczynają się budzić starożytne olbrzymy, Hellboy staje na czele gromady łowców potworów i tak rozpoczyna się wielkie polowanie – tytułowy dziki gon. Plan zagłady całej ludzkości jest dziełem Królowej Krwi i Hellboy wie, że aby ją pokonać, musi poznać całą prawdę o swoim mrocznym dziedzictwie.

Oprócz Harboura w obsadzie są także Daniel Dae Kim, Ian McShane oraz Milla Jovovich. Za kamerą stanie Neil Marshall. Premiera Hellboya w przyszłym roku.

AKTUALIZACJA:

W sieci pojawiło się jeszcze jedno zdjęcie:

Źrodło: opis: Egmont / http://bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022 2017-09-14

Jak można przedstawić kogoś kto musi wyglądać identycznie jak w komiksie bo nie da się tego zmienić. Wielka mi różnica! Jedynie twarz jest inna bo inny aktor.

Gracjan Mikitin Bercik022 2017-09-14

@Bercik022 niby identycznie, a jednak inaczej :) W nowej wersji Hellboya jest coś "innego", wieje od niego większą powagą, badassem. Może to przez fryzurę? Nie wiem, dla mnie pozytywnie :)

Asmodeusz Movieman 2017-09-14

@Movieman wygląda podobnie do Rona przyznaję może nieco mroczniej ale to tylko dwa zdjęcia ciekawe jak to wszystko wypadnie na ekranie

Proszę czekać…