Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finał Gry o tron będzie miał kilka zakończeń 0

Wygląda na to, że HBO wymyśliła sposób, jak uniknąć spoilerów dotyczących finałowego odcinka Gry o tron. Dyrektor programowy stacji, Casey Bloys udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że ostatni epizod, który będzie jednocześnie zakończeniem historii będzie kręcony według nowej taktyki.

Otóż HBO chce nakręcić kilka różnych scen, które będą dotyczyły tych samych wydarzeń rozgrywających się w ósmej serii kultowego serialu. Dzięki temu Casey Bloys wierzy, że widzowie unikną spoilerów.

Zakończenie Gry o tron będzie kręcone w kilku różnych wersjach, po to, aby nikt tak naprawdę nie wiedział, jak to się skończy. Trzeba tak zrobić przy tak długim serialu. Czasami, kiedy kręcisz ludzie to widzą i relacjonują. Dlatego też będzie nakręcone kilka wersji, dzięki czemu nie będzie definitywnej odpowiedzi, jak to się zakończy.

powiedział dyrektor programowy HBO

Jak oceniacie pomysł i strategię HBO? Myślicie, że pomoże to stacji uniknąć spoilerów? A może jest to zwykłe mydlenie oczu? Wszak realizacja tego pomysłu na pewno będzie całkiem kosztowna.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…