Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy Ridley kręci te filmy? Zwiastun jego nowego dzieła 2

Sony Pictures Entertainment zaprezentowało zapowiedź kolejnego filmu Ridleya Scotta. Produkcja nosi tytuł All the Money in the World i opowiada o prawdziwych wydarzeniach. Zwiastun znajdziecie poniżej.

All the Money in the World to historia porwania we Włoszech wnuka naftowego potentata, Johna Paula Getty’ego. Przedsiębiorca i założyciel Getty Oil Company miał zapłacić 17 milionów dolarów okupu. Pomimo wielkiej fortuny sięgającej dwóch miliardów dolarów, Getty był niezwykle oszczędnym, ale i skąpym człowiekiem. Nie był skory do zapłacenia całej kwoty.

W roli głównej występuje Kevin Spacey. Oprócz niego w obsadzie są także Mark Wahlberg, Michelle Williams oraz Charlie Plummer. Scenariusz został napisany przez Davida Scarpę i powstał na podstawie powieści "Painfully rich" autorstwa Johna Pearsona. Premiera All the Money in the World została zaplanowana na 8 grudnia 2017 roku.

Źrodło: Sony

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz 2017-09-16

przyznaję, że trailer fajnie zmontowany co do Ridleya Scotta to może i kręci filmy jeden za drugim ale nie są one już tak dobre jak w początkach jego kariery

Bercik022 2017-09-15

Wow nie poznałem że to Kevin, super go zrobili.

Proszę czekać…