Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zamordowano członka ekipy filmowej serialu Narcos 1

Praca przy serialu Narcos należy do niezwykle niebezpiecznych. Niestety przekonał się o tym jeden z członków ekipy filmowej, który został zamordowany.

37-letni Carlos Muñoz Portal zajmował się wyszukiwaniem lokacji, w którym mogłyby być kręcone kolejne odcinki popularnej serii Netfliksa. Niestety nie skończyło się to dla niego zbyt dobrze. Jego ciało zostało odnalezione w samochodzie w miejscowości Temascalapa oddalonej kilkadziesiąt kilometrów od stolicy Meksyku. Zwłoki były zmasakrowane przez liczne rany postrzałowe.

Jesteśmy świadomi odejścia z tego świata Carlosa Muñoza Portala, szanowanego poszukiwacza lokacji filmowych. Ślemy kondolencje rodzinie. Szczegóły dotyczące jego śmierci wciąż nie są znane, a śledczy nadal badają tę sprawę.

brzmi oficjalny komunikat Netfliksa

Ameryka Środkowa oraz Południowa znane są z przestępczości zorganizowanej. Potężne kartele narkotykowe prowadzą w Meksyku otwartą wojnę z władzami kraju, które nie mogą sobie poradzić z tym problemem. Co roku w Meksyku z tego powodu ginie wiele osób.

Carlos Muñoz Portal to człowiek, który był niezwykle szanowaną personą w światku filmowym. Pracował między innymi przy produkcji takich filmów, jak Spectre czy Sicario.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…