Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cable wpada w szał - zobaczcie nową fotkę 1

Wygląda na to, że Josh Brolin czuje się świetnie w roli Cable’a. Na jednym z portali społecznościowych zaprezentował kolejne zdjęcie bohatera, którego zobaczymy w filmie Deadpool 2.

Na poniższej fotce możemy zobaczyć, jak Cable wpada w prawdziwy szał. Nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć tę postać w akcji. Z pewnością będzie mocnym punktem wyczekiwanej kontynuacji.

Szczegóły dotyczące fabuły filmu wciąż pozostają w tajemnicy. Zapewne wraz z rozwojem historii zaprezentowanej na ekranie, Cable i Deadpool będą musieli ze sobą współpracować. W komiksach nie zawsze panowie się dogadywali, więc możliwe, ze w samym filmie także ujrzymy kilka niezwykle interesujących interakcji.

Deadpool 2 trafi do kin w czerwcu 2018 roku.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Simon_Says 2017-09-19

Hmmm. Dla mnie Deadpool był ogromnym rozczarowaniem. Ochy i achy nad tymże były spowodowane chyba tylko tym, że ktoś zrobił film o superhero dla dorosłych. Ale jak dla mnie to jeszcze nie czyni z niego dobrego kawałka kina. Słabe gagi, słaby scenariusz, słabe prawie wszystko. Dlatego cieszę się, że w dwójce zobaczymy Brolina. Facet umiejętnie dobiera projekty i w szmirach raczej udziału nie bierze. Także trzymam kciuki!

Proszę czekać…