Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Festiwal Filmowy Kino Dzieci, nie tylko dla dzieci, już startuje! 0

W sobotę 23 września w 20 miastach rozpoczyna się Festiwal Filmowy Kino Dzieci – święto kina dla najmłodszych oraz rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy chcą rozbudzać w dzieciach ciekawość świata.

8 tytułów Konkursu filmów pełnometrażowych pokazywanych jest od 23 września w 20 miastach w Polsce. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione filmy w ogólnopolskim plebiscycie publiczności. Zwycięzca plebiscytu otrzyma jedną z czterech statuetek festiwalu – nagrodę Kwiatu Paproci. Tegoroczna edycja poza Warszawą i Wrocławiem odbywa się także w Braniewie, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Elblągu, Ełku, Gdańsku, Gliwicach, Jarocinie, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Słupsku, Sosnowcu i Szczecinie.

Jest też mnóstwo innych, festiwalowych atrakcji – warsztaty dźwiękowe, czy weekendowe warsztaty plastyczne. Cały harmonogram wydarzeń dla małych, większych i tych co czują się najdoroślejsi na świecie, na stronie festiwalu.

Przypomnijmy sobie co to wyobraźnia, a swoim pociechom dajmy jej się rozwijać!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…