Internauci kpią z nowego Tomb Raidera i szyi Lary Croft

Od kilkunastu godzin fani Tomb Raidera mogą oglądać najnowsze materiały promujące ekranizację popularnej gry wideo. W sieci pojawił się zwiastun oraz plakat. I to właśnie on budzi najwięcej emocji.

W sieci można znaleźć sporo prześmiewczych komentarzy oraz memów związanych z tym plakatem. Fani zastanawiają się dlaczego Alicia Vikander, która wcieli się w postać Lary Croft posiada taką długą szyję. Fani porównują ją do E.T. oraz welociraptora. Poniżej możecie znaleźć kilka takich wpisów.

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Premiera 16 marca 2018 roku.

Źrodło: BBC


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)