Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Internauci kpią z nowego Tomb Raidera i szyi Lary Croft 1

Od kilkunastu godzin fani Tomb Raidera mogą oglądać najnowsze materiały promujące ekranizację popularnej gry wideo. W sieci pojawił się zwiastun oraz plakat. I to właśnie on budzi najwięcej emocji.

W sieci można znaleźć sporo prześmiewczych komentarzy oraz memów związanych z tym plakatem. Fani zastanawiają się dlaczego Alicia Vikander, która wcieli się w postać Lary Croft posiada taką długą szyję. Fani porównują ją do E.T. oraz welociraptora. Poniżej możecie znaleźć kilka takich wpisów.

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Premiera 16 marca 2018 roku.

Źrodło: BBC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz 2017-09-21

Fajna zapowiedz filmu akcji nie koniecznie pasuje mi to do marki tomb rider ale co tam co do plakatu nie wiem jak mozna tyle szumu o pare faldek zrobic ludzie sa bezwzgledni

piter2681 2017-09-22

genialnie się zapowiada…. nie moge sie doczekać… mysle że pobije poprzednie filmy w których brakowało na ekranie genialnych znanych z gier lokacji!!! a aktorka… myślę że dobry wybór

Proszę czekać…