Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wonderstruck - jeden z najdziwniejszych zwiastunów ostatnich miesięcy 1

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Todda HaynesaWonderstruck. Na pewno jest to zapowiedź intrygująca, która dla wielu będzie czymś nieoczywistym i zaskakującym. Zresztą zobaczcie sami. Dawno nie było tak dziwnego zwiastuna.

Historia zaprezentowana w filmie opowiada o dwójce dzieciaków. Pierwsze żyje w latach siedemdziesiątych – chłopiec o imieniu Ben, który uwielbia czytać tytułową książeczkę będącą kroniką Nowego Jorku z początku wieku. Żyjący pod opieką swojej ciotki ulega wypadkowi. Rażony piorunem traci słuch. Chłopak jednak nie zraża się i postanawia wyruszyć w samotną podroż do miasta znanego mu z kart powieści, gdzie liczy na to, że odkryje kim był jego ojciec. Drugą bohaterką jest głuchoniema Rose żyjąca w latach dwudziestych. Jedzie na Manhattan, gdzie ma zamiar spotkać swoją matkę. Oboje trafiają do muzeum, które ich połączy.

Z pewnością będzie to niezwykłe filmowe przeżycie. Warto dodać, że historia Rose jest stylizowana na czarno-białe kino nieme. Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych jest zapowiedziana na 20 października.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2017-09-21

Na Todda Haynesa warto czekać. Świetnie w tym zwiastunie pasuje cover "Space Oddity".

Proszę czekać…