To pewne! Netflix zamawia 5. sezon BoJacka Horsemana

BoJack Horseman uchodzi za jeden z najpopularniejszych seriali animowanych dla dorosłych. Dziś na Twitterze pojawiła się krótka animacja, zapowiadająca powstanie 5. sezonu!

Serial, powstały w 2014 roku, opowiada o przygodach BoJacka Horsemana oraz innych antropomorficznych zwierząt, powiązanych z branżą filmową. Główny bohater jest alkoholikiem i byłą gwiazdą sitcomu, a każda z osób z jego otoczenia posiada inny rodzaj dysfunkcji. Produkcja łączy w sobie lekkie, abstrakcyjne poczucie humoru z poważnymi zagadnieniami, takimi jak aborcja, bezpłodność czy depresja.

Dziś na Twitterze pojawiła się 17-sekundowa animacja, zapowiadająca powstanie 5. sezonu serialu. Post pojawił się na koncie, które udaje oficjalne konto BoJacka Horsemana. Nie jest to pierwszy raz, gdy Netflix udowadnia, iż potrafi korzystać z mediów społecznościowych. Przy okazji premiery The Defenders informacje o serialu wrzucała ze swojego konta sama Jessica Jones – później promowała ona 4. sezon BoJacka Horsemana.

Zobaczcie sami zapowiedź nowych odcinków:

Data premiery 5. sezonu BoJacka Horsemana nie jest jeszcze znana.

Źrodło: screenrant.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.