Godzilla w zbroi? Zobaczcie, co ukazują nowe materiały z planu Godzilli 2

Reżyser Godzilli 2, Michael Dougherty, podzielił się dziś nowym zdjęciem z planu produkcji. Stwór widoczny na fotografii ma założony na sobie dziwny kształt, przypominający pancerz.

Czy Godzilla potrzebuje zbroi, by stawić czoła trzem nowym potworom, które pojawią się w filmie? Słynne monstrum stoczy bój z Rodanem, Mothrą oraz Kingiem Ghidorahem. Będzie to zaledwie rozgrzewką do walki, jaka rozpęta się między Godzillą a King Kongiem w kolejnej odsłonie serii.

Możliwe, że wizerunek Godzilli nie jest jeszcze w pełni ukształtowany, a przedstawiony na zdjęciu stwór stanowi wyłącznie punkt odniesienia dla aktorów. Twórcy nie skomentowali ostatecznego wizerunku potwora w filmie.

Godzilla: King of the Monsters trafi do kin w marcu 2019 roku. Kolejna odsłona cyklu, Godzilla vs. Kong, zadebiutuje na dużym ekranie w maju 2020 roku.

Źrodło: movieweb.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.