Arnold Schwarzenegger zapowiada powstanie kontynuacji Bliźniaków

Arnold Schwarzenegger zapowiada powstanie nowego projektu, którego korzenie sięgają do lat ’80. Aktor jest obecnie zaangażowany w produkcję Terminatora 6. Później wkroczy na plan kontynuacji Bliźniaków, znanej pod tytułem Trojaczki.

Od lat krążą pogłoski o powstaniu sequela Bliźniaków. Dziś plotki te stały się prawdą, a wszystko za sprawą wypowiedzi samego Arnolda Schwarzeneggera! Do projektu dołączy Danny DeVito oraz Eddie Murphy.

Schwarzenegger po raz pierwszy wspomniał o Trojaczkach w kwietniu, w trakcie rozmowy z Entertainment Weekly. Oto, co miał wtedy do powiedzenia:

Pracujemy obecnie nad Trojaczkami. To dla mnie sprawa priorytetowa. Staram się zrealizować ten projekt od 20 lat. Reżyser Trojaczków, Ivan Reitman, pokłada nadzieję w tym przedsięwzięciu. Podobnie Danny DeVito – on zawsze pokładał w nim nadzieję – oraz Eddie Murphy. To niesamowite! Oczekujemy go z niecierpliwością.

Pod koniec 2016 roku Danny DeVito również zapytany został o powstanie Trojaczków. Aktor odpowiedział wówczas, że prace nad scenariuszem trwają od dłuższego czasu. Twórcom wyraźnie zależy, by kontynuacja komedii z 1988 okazała się jak najlepsza.

Produkcja Trojaczków rozpocznie tuż po skończeniu prac nad Terminatorem 6. Schwarzenegger wejdzie na plan zdjęciowy kultowego cyklu SF w marcu 2018 roku. Później uda się wprost na backstage Trojaczków.

Źrodło: movieweb.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.