Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Arnold Schwarzenegger zapowiada powstanie kontynuacji Bliźniaków 0

Arnold Schwarzenegger zapowiada powstanie nowego projektu, którego korzenie sięgają do lat ’80. Aktor jest obecnie zaangażowany w produkcję Terminatora 6. Później wkroczy na plan kontynuacji Bliźniaków, znanej pod tytułem Trojaczki.

Od lat krążą pogłoski o powstaniu sequela Bliźniaków. Dziś plotki te stały się prawdą, a wszystko za sprawą wypowiedzi samego Arnolda Schwarzeneggera! Do projektu dołączy Danny DeVito oraz Eddie Murphy.

Schwarzenegger po raz pierwszy wspomniał o Trojaczkach w kwietniu, w trakcie rozmowy z Entertainment Weekly. Oto, co miał wtedy do powiedzenia:

Pracujemy obecnie nad Trojaczkami. To dla mnie sprawa priorytetowa. Staram się zrealizować ten projekt od 20 lat. Reżyser Trojaczków, Ivan Reitman, pokłada nadzieję w tym przedsięwzięciu. Podobnie Danny DeVito – on zawsze pokładał w nim nadzieję – oraz Eddie Murphy. To niesamowite! Oczekujemy go z niecierpliwością.

Pod koniec 2016 roku Danny DeVito również zapytany został o powstanie Trojaczków. Aktor odpowiedział wówczas, że prace nad scenariuszem trwają od dłuższego czasu. Twórcom wyraźnie zależy, by kontynuacja komedii z 1988 okazała się jak najlepsza.

Produkcja Trojaczków rozpocznie tuż po skończeniu prac nad Terminatorem 6. Schwarzenegger wejdzie na plan zdjęciowy kultowego cyklu SF w marcu 2018 roku. Później uda się wprost na backstage Trojaczków.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Kasia 2017-09-24

Pamiętam jak kiedyś mi się ten film podobał, ale trojaczki to już chyba lekka przesada.

Asmodeusz 2017-09-24

Jak na lata 80 to byla dobra komedia obecnie dwoch starych ramoli probuje cos jeszcze z tego wycisnac pytanie tylko czy ma to jakikolwiek sens czy tylko liczymy na kase jaka splynie

Darco W. 2017-09-24

Star Arni chce dorobić do emerytury ,łapie się wszystkiego ! Mamona rządzi !

Proszę czekać…