Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Netflix prezentuje zwiastun kolejnej produkcji na podstawie prozy Kinga 1

W 2017 roku zostaliśmy zasypani produkcjami bazującymi na prozie Mistrza Grozy. Dziś Netflix wypuścił do sieci pierwszy zwiastun filmu 1922, stanowiącego adaptację opowiadania pod tym samym tytułem.

Mroczna wieża, To, Gerald's Game oraz 1922 – aż cztery tytuły zaczerpnięte z twórczości Stephena Kinga znalazły w bieżącym roku swoją filmową interpretację. Warto wspomnieć, że za produkcję dwóch ostatnich widowisk odpowiada Netflix.

1922 powstanie w oparciu o nowelę ze zbioru "Czarna bezgwiezdna noc". Produkcja opowie o mężczyźnie, który morduje swoją żonę. Nie wie, że wraz z popełnieniem zbrodni jego koszmar dopiero się zaczyna. Nawiedzają go plagi szczurów oraz zamordowana małżonka.

Na stanowisku reżysera i scenarzysty 1922 zasiadł Zak Hildtich. Wśród obsady filmu znalazły się takie nazwiska, jak Thomas Jane, Molly Parker, Dylan Schmid, Brian d'Arcy James oraz Neal McDonough.

W zwiastunie usłyszeć można znakomitą ścieżkę dźwiękową, skomponowaną przez lidera zespołu Faith No More, Mike'a Pattona. Muzyk przyznał, że starał się, by tonacja soundtracku była jak najbardziej przerażająca i "hitchcockowa".

Zobaczcie sami zwiastun najnowszej produkcji na podstawie prozy Stephena Kinga:

Film trafi na platformę Netflix pod koniec października, w sam raz na Halloween.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darco W. 2017-09-24

Autor kiedyś prze zemnie lubiany ,obecnie porażka ! Facio nie wie chyba co ma zrobić z kasą ?

Proszę czekać…