Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co nas czeka w październiku na Netfliksie? 2

Netflix opublikował listę filmów i serialu, które już w październiku pojawią się w ofercie amerykańskiej platformy. Jak zwykle widzowie będą mieli z czego wybierać.

Na początek coś dla fanów komiksowych ekranizacji. Od 1 października będzie można oglądać pełną trylogię przygód Iron Mana oraz pierwszą część Avengers.

Od 6 października na Netfliksie ponownie zagości Tom Kirkman, czyli bohater serialu Designated Survivor. Nowe odcinki będą prezentowane co piątek. 12 października na platformę powróci także Riverdale – nowe odcinki drugiej serii popularnej produkcji także będą dostępne co tydzień.

Jedną z najważniejszych październikowych premier Netfliksa jest nowy serial kryminalny, przy którym palce maczał sam David FincherMindhunter. Pełny sezon na platformie już 13 października.

Poza tym debiutować będą również Opowieści o rodzinie Meyerowitz – nowy film Noaha Baumbacha, który był prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes (13 października), Jane the Virgin (czwarty sezon, nowe odcinki w soboty od 14 października), Skorpion (trzeci sezon od 24 października), no i to na co czekają chyba wszyscy. Już 27 października wielka premiera wszystkich odcinków drugiego sezonu Stranger Things!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2017-09-26

"Mindhunterowi" trzeba obowiązkowo dać szansę.

Piotr Biernacki 2017-09-25

Tylko Mindhunter i Stranger Things warte uwagi. A dzisiaj ogłoszone zostały kolejne (kilkadziesiąt) filmy do usunięcia z oferty wraz z końcem września. Niestety, Netflix Originals to kupa chłamu, z pojedynczymi perełkami, i wszystko wskazuje, że tak już pozostanie.

Asmodeusz Beznickowy 2017-09-26

@Beznickowy netflix kreci sporo niezlych filmow wiec nie powiedzial bym od razu o pojedynczych perelkach chociaz znajdzie sie tam sporo seriali kiepskich ktore nie wiedziec czemu sa kontynuowane

Piotr Biernacki Asmodeusz 2017-09-26

@Asmodeusz Filmy to też perełki, bo jednak większość to kiepskie produkcje, z Sandlerem na czele. Większość głośnych filmów Netfliksa, jak War Machine czy Okja, to jednak rozczarowania. Na szczęście ratują się kupowaniem ciekawych filmów na festiwalach (Zanim odejdę, I Don’t Feel at Home in This World Anymore, Aż do kości). Ogólnie niepokoi mnie fakt, że na Netfliksie największą popularnością cieszą się filmy z Sandlerem i dużo ludzi też ogląda stand-upy, bo to sprawia, że jest ich coraz więcej na tej platformie.

Proszę czekać…