Co nas czeka w październiku na Netfliksie?

Netflix opublikował listę filmów i serialu, które już w październiku pojawią się w ofercie amerykańskiej platformy. Jak zwykle widzowie będą mieli z czego wybierać.

Na początek coś dla fanów komiksowych ekranizacji. Od 1 października będzie można oglądać pełną trylogię przygód Iron Mana oraz pierwszą część Avengers.

Od 6 października na Netfliksie ponownie zagości Tom Kirkman, czyli bohater serialu Designated Survivor. Nowe odcinki będą prezentowane co piątek. 12 października na platformę powróci także Riverdale – nowe odcinki drugiej serii popularnej produkcji także będą dostępne co tydzień.

Jedną z najważniejszych październikowych premier Netfliksa jest nowy serial kryminalny, przy którym palce maczał sam David FincherMindhunter. Pełny sezon na platformie już 13 października.

Poza tym debiutować będą również Opowieści o rodzinie Meyerowitz – nowy film Noaha Baumbacha, który był prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes (13 października), Jane the Virgin (czwarty sezon, nowe odcinki w soboty od 14 października), Skorpion (trzeci sezon od 24 października), no i to na co czekają chyba wszyscy. Już 27 października wielka premiera wszystkich odcinków drugiego sezonu Stranger Things!

Źrodło: Netflix


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)