Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser Piratów z Karaibów za kamerą Gambita? 0

20th Century Fox nie zapomina o Gambicie. W mediach pojawiła się nowina, jakoby Gore Verbinski miał stanąć za kamerą superprodukcji o jednym z najpopularniejszych mutantów w świecie komiksów.

Studio rozpoczęło już rozmowy z twórcą znanym przede wszystkim ze stworzenia serii "Piraci z Karaibów". W roli tytułowej miałby wystąpić Channing Tatum, który z projektem związany jest od bardzo dawna i nadal wierzy, że zostanie on zrealizowany. Jeśli dojdzie do porozumienia z Gore Verbinskim, będzie on wówczas trzecim filmowcem, który otrzymał angaż przy tym projekcie. Niestety poprzednia dwójka nie doczekała się wejścia na plan. A przypomnijmy byli to Rupert Wyatt, który odszedł w październiku 2015 roku oraz Doug Liman, który zrezygnował w sierpniu 2016 roku.

Ostatnio pojawiła się jeszcze jedna ciekawa informacja o Gambicie. Ofertę wystąpienia w produkcji otrzymał Daniel Craig. Gwiazdor znany z roli Jamesa Bonda miałby wcielić się w ikonicznego złoczyńcę – Mistera Sinistera. A Wy jak podchodzicie do tych plotek? Verbinski byłby dobry wyborem Foxa?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…