Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Widowisko co się zowie - zwiastun Pacific Rim: Uprising! 3

Czekaliśmy na to długo, ale wreszcie jest! W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Pacific Rim: Uprising. Warto było czekać? Przekonajcie się sami!

John Boyega wciela się w postać buntowniczego Jake’a Pentecosta, niegdyś obiecującego pilota Jaegera, którego legendarny ojciec oddał życie za ludzkość w zwycięskiej wojnie przeciwko "Kaiju". Jake porzucił trening i został wciągnięty do przestępczego świata. Jednak kiedy na horyzoncie pojawia się zagrożenie nie do zatrzymania zagrażające miastom i światu, dostaje ostatnią szansę, aby dorównać dziedzictwu ojca. Otrzymuje ją od przybranej siostry Mako Mori, która dowodzi nową generację pilotów. Szukając sprawiedliwości dla tych, którzy polegli, ich jedyną nadzieją będzie globalne zjednoczenie się przeciwko powstającym siłom zniszczenia.

Premiera filmu została zaplanowana na 23 marca 2018 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-10-07

Trailer pokazuje nieco za dużo już wiadomo z kim się zmierzą na końcu, wszystko wygląda widowiskowo ale nie wiem czy nie nazbyt przekombinowane obsada z jedynki lepiej się prezentowała ale poczekam z opinia na film

Proszę czekać…