Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wojciech Szczęsny jednym z bohaterów nowego serialu Netfliksa 0

Już niebawem reprezentant polskiej drużyny narodowej w piłce nożnej, Wojciech Szczęsny może zostać bohaterem serialu Netfliksa! Amerykańska platforma ma bowiem zamiar zrealizować serial dokumentalny o włoskim klubie – Juventus Turyn.

Wojciech Szczęsny na planie filmu "Będziesz legendą, człowieku" / fot. Kino Świat

Wojciech Szczęsny jest obecnie bramkarzem Starej Damy, gdzie walczy o miejsce w pierwszym składzie z legendarnym Gianluigim Buffonem. Na oficjalnym profilu włoskiego klubu na Twitterze pojawiła się informacja o szykowanej produkcji. Serial będzie składał się z czterech odcinków i będzie ukazywał kulisy życia piłkarzy największego włoskiego klubu. Twórcy serii będą towarzyszyć sportowcom nie tylko w trakcie sesji treningowych czy meczach, ale także w autokarze klubowym.

Jeśli jesteście fanami polskiej reprezentacji, to zapewne wiecie, że Wojciech Szczęsny jest zawodnikiem, który nie boi się obiektywu kamery i z pewnością może być on jedną z gwiazd serialu Netfliksa. Dodatkowo cieszymy się, że Netflix cały czas poszerza swoje horyzonty i tworzy dosyć nieoczywiste produkcje. Seria o Juventusie Turyn, który cieszy się wielką popularnością także w naszym kraju, może okazać się wielkim hitem platformy!

Źrodło: independent.co.uk

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…