Konrowersyjnie wokół Supersamca 0

Co malowałeś kredkami? – pytają twórcy kampanii promującej film Supersamiec.

Już w najbliższy piątek kolejne dzieło twórców 40-letniego prawiczka i Wpadki. Komedia, która jest porównywana do legendarnej serii American Pie, już od piątku w naszych kinach. Opinie tych, którzy widzieli film są bardzo różne. Jedni mówią inteligentna, zabawna, inni wulgarna i prostacka komedia. Dla jednych obraża uczucia, dla drugich jest lustrem w którym odbija się młoda twarz ameryki. Wniosek z tego na pewno jest jeden, ten film trzeba zobaczyć, żeby wyrobić sobie o nim własną opinię. Naszym zdaniem dobra zabawa gwarantowana.

Kadr z filmu Superbad 2007Kadr z filmu Superbad 2007

Seth Rogen i Evan Goldberg zaczęli tworzyć Supersamca, już w wieku 14 lat, bo chcieli sprawdzić, czy są w stanie stworzyć scenariusz do filmu. Jak możemy się przekonać dzisiaj, byli a ich filmy zarabiają miliony dolarów. Teraz nadchodzi czas trójki przyjaciół, którzy zmierzą się z burzą hormonów i problemami wieku dojrzewania.

Film Zarobił na świecie
Wpadka

$211M
40-letnim prawiczek

$168M
Supersamiec $154M
Warto również dodać, że realizacja filmu Supersamiec kosztowała 20 mln dolarów a film w dwa pierwsze tygodnie wyświetlania w USA zarobił 70! Przed pójściem do kina rodzin się pytanie, czy pojawi się kolejny symbol na miarę szarlotki. Podpowiedź możecie znaleźć na jednej ze stron promującej film, którą już teraz polecamy – superwacek.pl. Tam także znajdziecie odpowiedź co malował jeden z bohaterów komedii Supersamiec. Uwaga strona tylko dla osób pełnoletnich!
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…