Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

WIDEO: Gra o tron jako anime? Wygląda na dobry pomysł 0

Gra o tron to absolutny popkulturowy fenomen. Pomimo tego, że serial wciąż nie doczekał się finału, chyba spokojnie możemy mówić o nim, jako o produkcji kultowej. Seria doczekała się wielu parodii oraz przeróbek. Najnowsza z pewnością zadowoli fanów anime. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby Gra o tron w formie anime, to odpowiedź znajdziecie w poniższym filmiku.

Fot. materiały promocyjne / HBO

Autorem tego małego arcydzieła jest francuski animator – Malec. Zaprezentował on swoją pracę na YouTube. Japońska kreska i postacie znane z serialu aktorskiego współgrają ze sobą całkiem nieźle i wygląda to naprawdę dobrze. Malec przedstawił fanom swoją wizję czołówki Gry o tron, jeśli ta byłaby serialem anime.

Wiemy, że stacja HBO szykuje kilka spin-offów Gry o tron. Może włodarze stacji zasugerują się pracą Francuza i jedna z produkcji powstanie, jako serial anime? Co sądzicie o takim pomyśle?

Źrodło: YouTube: Malec

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Łukasz Oleksiak 2017-10-13

Doić tą krowę ile można :( Gra o tron powinna się całkowicie skończyć. Boję się, że Universum zostanie zniszczone zalewem słabych produkcji.

Proszę czekać…