Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Jest już plakat do filmu Serce Miłości! 0

Łukasz Ronduda wraca do opowiadania o artystach i po Performerze o Oskarze Dawickim, którego zagrał sam artysta, pokazuje symbiotyczną relację, nieodseparowaną od ich działalności, utalentowanej dwójki szaukającej swojej drogi artystycznej – Wojciecha Bąkowskiego i Zuzanny Bartoszek w filmie o tytule Serce Miłości.

Ronduda wraca do próby przenikania się, nie tylko w warstwie fabularnej, ale w wizualnej, dwóch sztuk – performensu i kina. Wychodzi mu intymna i szczera historia o próbie porozumienia się dwóch dusz, których podobieństwo fizyczne i duchowe, tworzyło nieustanną karuzelę i uniemożliwiało często równowagę w życiu codziennym. Pisaliśmy recenzję tego filmu, gdyż mieliśmy przyjemność obejrzeć tę przepiękną historię, na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Tam była na drugim miejscu w plebiscycie publiczności.

Do premiery jeszcze trochę poczekamy, gdyż jest zapowiadana na 1 grudnia przez Gutek Film, ale mamy od niedawna wersję ostateczną plakatu do filmu. Jaki film, taki plakat! Miła odmiana od forsowania wielkich twarzy i nazwisk na plakatach i traktowanie ich jako tylko formy reklamy, która nie musi mieć wartości artystycznej. Prawda?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…